İthal Seramikte Dünya Markaları
Geçen 28 yılda edindiğimiz tecrübemizi de katarak önümüze; Belki ithal seramikle tekrar tanışacağınız, belki seramiğe benzemeyen seramikler bulacağınız, belki de seramiğin gerçek değerini anlayacağınız sıcacık bir mekan ve yepyeni bir konsept sunuyoruz size.

Yaşama sanatı üzerine kurulu bir marka DAY YAPI. Yaşamdan ve zevklerinden keyif alıp, evlerini kendi dünyaları haline getirmeyi başarabilen insanlar için, dünya standartlarının ötesinde hem işlevsel hem de sanatsal ürünler sunuyoruz.

Temel Felsefemiz, sunduğumuz geniş yelpazede, modern, elit, klasik, sıradışı çizgiler ve güvenilir hizmetle, hayatınızı güzelleştirmek, kolaylaştırmak ve daha konforlu hale getirmek.

İddialıyız çünkü, Iris Seramik, Marazzi Seramik, Ricchetti Seramik, Peronda Seramik, Bisazza Mozaik, Gessi Armatür ve Schwab Gömme Rezervuar gibi konularında dünyanın en iyi markalarını temsil ediyoruz.

İddialıyız çünkü, ithal seramik, ithal armatür, ithal banyo dolapları ve vitrifiyelerde ki detaylar, dokular, renkler, ve eşsiz modellerle yaşam alanınızı konforlu, çekici ve kıskanılır hale getiriyoruz.

İddialıyız çünkü,yurt çapındaki en büyük projelerde, en kaliteli inşaatlarda ve en özel otellerde "BİZ" varız.

İddalıyız çünkü, kurucularımızın 28 seneyi aşkın tecrübesi, her geçen gün büyüyen pazar payımız ve stok bulundurma farkımızla, siz seçkin müşterilerimize beklentilerinin de ötesinde hizmet vermek için çok ama çok çalışıyoruz.

DAY YAPI